SVJ

Pravidelný úklid společných prostor ( základní cena )

Pravidelný úklid společných prostor probíhá vždy 1x za 14 dní (2 úklidy v měsíci) a zahrnuje zametání a vytírání vnitřních společných prostor (schodiště, podesta, chodba), umytí vchodových dveří, a dle potřeby v rámci pravidelného úklidu omytí zábradlí, schránek a hydrantů.

Uvedená cena za měsíc bez DPH.

1.190,-Kč

Jednorázový úklid společných prostor 

Jednorázový úklid zahrnuje zametení a vytření společných prostor, mytí oken vnitřních společných prostor, vchodových dveří včetně skla nade dveřmi, ometení pavučin, otření světel, omytí elektro-skříněk, hydrantů, vypínačů, omytí světel, umytí toalety na společné chodbě, odvoz odložených věcí ze společných prostor.

Uvedená cena za měsíc bez DPH. 

4.490,-Kč

ÚKLID BYTOVÝCH DOMŮ

Pravidelný úklid společných prostor

Jste majitelem bytového domu a nemáte čas se zaobírat jeho úklidem a ani nechcete úklid nechávat na svých nájemnících? Vše zařídíme za vás! Postaráme se o pravidelný úklid ve vašem domě na základě smluveného harmonogramu. Sami si určíte periodu i čas úklidu. Můžete si být jisti, že úklid oceníte vy i vaši nájemníci.

Váš dům bude zářit čistotou

  • Úklid společných prostor.
  • Úklid výtahu.
  • Zametání a vytírání chodby a schodů.
  • Mytí oken.
  • Mytí vstupních dveří.
  • Zalévání květin.

Cena se odvíjí od výměry a počtu pater.

Prosím, vyplňte a odešlete jednoduchý nezávazný poptávkový formulář  https://www.aduklid.cz/rezervace/

Komfortní služby pro vás i vaše nájemníky

Úroveň bydlení se v posledních letech prudce zvyšuje. Nájemníci očekávají lepší komfort ve vybavení užívaných prostor, ale také příslušné služby. Majitelé bytových domů tak upouští od dříve zavedených společných služeb. Pravidelný úklid veřejně přístupných prostor se odklání od střídání jednotlivých partají a přebírá jej jedna zodpovědná osoba.

Dokonale čisté společné prostory

O úklid chodeb, mytí oken a vstupních dveří nebo péči o květiny se však nemusíte starat osobně. Nabízíme vám profesionální úklidové služby. Veškeré povinnosti spojené s údržbou domu i jeho okolí převezmeme za vás.

Pravidelný i generální úklid

Pravidelnou docházku řešíme podle vašich představ, velikosti objektu i nároků vašich nájemníků. Čas i frekvenci docházek řídíme s ohledem na aktuální potřeby nebo i vývoj počasí. Jsme schopni zajistit nejen práci, ale i dodávku úklidových prostředků a techniky. Samozřejmě při úklidu využíváme úklidové prostředky i techniku podle vašich preferencí.

Postarejte se o reprezentativní vzhled vašeho domu a zároveň ušetřete čas. Zajistíme veškeré úklidové práce i údržbu.

Prosím, vyplňte a odešlete jednoduchý nezávazný poptávkový formulář, abychom vám mohli obratem poslat cenu.